×
Dołącz do ponad 100 000 Czytelników
bezpłatnego newslettera Poczty Zdrowia!

Dwa razy w tygodniu będziesz dostawać do swojej skrzynki mailowej porady dotyczące najskuteczniejszych metod naturalnego leczenia chorób i dolegliwości.

A już dziś pobierz bezpłatny raport "Rośliny lecznicze",
w którym znajdziesz informacje:
- jakie rośliny i zioła pomagają w różnych dolegliwościach,
- czym różni się działanie ziół na Twój organizm
od działania leków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczty Zdrowia, kliknij tutaj.

Poznaj mity żywieniowe. Pobierz bezpłatny raport: "10 największych kłamstw o odżywianiu"!

Sprawdź:

  • czy Twoje śniadanie rzeczywiście da Ci energię na cały dzień?
  • co pomoże Ci kontrolować apetyt i ograniczyć podjadanie?
  • jaki produkt jest najgorszym sładnikiem współczesnych diet?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Czytelniczka Poczty Zdrowia uniknęła amputacji dzięki medycynie naturalnej!

Opublikowano dnia: 2014-10-31

Każdego dnia kilkaset Czytelników pisze do mnie, aby zadać pytanie, aby się mi wyżalić, aby podziękować. Niezliczone są komentarze pod każdym z artykułów zamieszczonych na francuskiej i polskiej stronie internetowej.

Nie znalazłem jeszcze skutecznego sposobu, aby zająć się tymi tysiącami spływających do mnie informacji, aby je posegregować i aby z nich korzystać. Już samo ich czytanie jest wyzwaniem i niestety nie mam możliwości na wszystkie odpowiedzieć! Musiałbym wtedy przestać pisać kolejne artykuły.

Dziś zrobię jednak wyjątek, ponieważ jedna z Czytelniczek Poczty Zdrowia wyjątkowo usilnie nalegała, abym rozpowszechnił jej przykład i przekazał słowa otuchy innym chorym.

******************************************

Aż w 80% Twój stan zdrowia zależy od...

sposobu Twojego odżywania, tego, jak sypiasz, poziomu Twojego stresu oraz od stanu środowiska, w którym żyjesz

90% nowotworów bezpośrednio wiąże się z trybem życia: nieodpowiednim odżywianiem, paleniem tytoniu, brakiem ruchu i zanieczyszczeniem środowiska!

Nieodpowiednia dieta ma wpływ na powstawanie nowotworów, cukrzycy typu 2, osteoporozy, chorób serca czy nawet zwyrodnieniowego zapalenia stawów (artroza)!

Jak w naturalny sposób skutecznie walczyć z chorobami wynikającymi ze złego stylu życia - przeczytasz w Kronikach Poczty Zdrowia

W trzech tomach zebrano najważniejsze artykuły Jeana-Marca Dupuis, publikowane w newsletterze Poczta Zdrowia. Aby zyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

******************************************

Chodzi o panią Danielle Dubus, zamieszkałą w Saint-Dizier we Francji.

Chora została ocalona dzięki medycynie naturalnej!

Miała zakażenie gronkowcem opornym na antybiotyki i o mały włos nie pozwoliłaby na amputację palca... Uratowało ją zastosowanie naturalnych metod:

Szanowny Panie Jean-Marc,

jestem pełna podziwu dla Pana działań rozpowszechniania informacji! Z głębi serca dziękuję Panu za to, co Pan robi.

Kilka lat temu zaczęłam się interesować tematami, o których Pan pisze. Pana artykuły potwierdzają oraz poszerzają moją własną wiedzę.

Te artykuły to kopalnia informacji, którymi dzielę się jak tylko mogę. Niestety, zdaję sobie sprawę, że bardzo mało osób gotowych jest na zmianę sposobu życia, zwyczajów żywieniowych itd.

Ja sama przekonałam się do tych zmian dopiero w 2003 roku.

Miałam martwicę paliczka w palcu prawej ręki, przeszłam dwie operacje chirurgiczne, które nie przyniosły poprawy. Przez ponad 3 miesiące brałam antybiotyki. Bez efektu. Gronkowiec złocisty nadal tam był.

Wtedy lekarze medycyny konwencjonalnej zaczęli rozważać amputację tego paliczka. Problem ciągnął się przez około cztery miesiące.

Przez przypadek trafiłam na konsultację do naturopaty. Po miesiącu stosowania, bez żadnych odstępstw, nowej dla mnie diety oraz suplementów, aby oczyścić organizm i przywrócić go do prawidłowego stanu, byłam wyleczona. Ten naturopata ocalił mój palec!

Czysto informacyjnie dodałabym jeszcze, że poza opisanym problemem infekcji, byłam jak alkoholik niepijący alkoholu!

Już wyjaśniam. Piłam dużo mleka i jadłam dużo nabiału. «Produkty mleczne są naszymi przyjaciółmi na całe życie» – tak nawoływały reklamy! To poważny błąd!

To są przyjaciele, ale przyjaciele głównie właścicieli firm przemysłu nabiałowego, przemysłu farmaceutycznego, portfeli lekarzy medycyny konwencjonalnej, szpitali itd., itd.…! Ten naturoterapeuta już podczas pierwszej wizyty odkrył początki marskości wątroby, związanej z tymi mlecznymi przyjaciółmi, a także inne poważne problemy!

Dieta wyczyściła wszystko, wszystko przywróciła do porządku!

Chciałabym móc podzielić się tym, co przeżyłam, aby przekonać miliony konsumentów, którzy spożywając takie produkty, poprzez sposób odżywiania właśnie kopią grób sobie i swoim dzieciom.

Dodałabym jeszcze, że spożywanie produktów BIO wcale niekoniecznie oznacza zachowanie dobrego zdrowia. Dla przykładu, nie jest nim spożywanie codziennie rano płatków zbożowych (nawet bio) z mlekiem (nawet bio) czy kanapek z dżemem (nawet bio)!

Gdy skończyłam swoją dietę, zdałam sobie sprawę, że zmienił się mój wygląd fizyczny. Dostrzegły to osoby z mojego otoczenia i wszystkie się wtedy przyznały, iż kiedyś myślały, że naprawdę byłam alkoholiczką, ponieważ miałam wszystkie charakterystyczne cechy fizyczne dla osób nadużywających alkoholu: napuchnięta i nabrzmiała twarz, zaczerwienienia na twarzy i inne… Sama sobie nieubłaganie kopałam grób, każdego dnia…

Co mógłby Pan zrobić, aby rozpowszechnić ten mój pouczający przykład?

Pozdrawiam

Danielle Dubus
52100 Saint Dizier

Bardzo proszę, Pani Danielle ! Właśnie wysłałem innym Czytelnikom Pani list!

I gorąco dziękuję za ten znak zaufania i życzliwości.

Bardzo się cieszę, że wróciła Pani do zdrowia poprzez zdrowy tryb życia!

Życzę wszystkim dużo zdrowia,
Jean-Marc Dupuis

PS Jeśli myślisz, że te informacje mogą zainteresować kogoś znajomego, śmiało mu je prześlij. A jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem Poczty Zdrowia, a również chciałbyś otrzymywać ten newsletter bezpłatnie, możesz podać swój adres e-mail tutaj.

******************************************

Twoja naturalna apteka: Odkryj na nowo zapomnianą moc roślin leczniczych. Sporządź skuteczne mieszanki olejków, napary, nalewki, okłady i maści. Tajniki ziołolecznictwa poznasz, przechodząc tutaj.

Leczenie bez skutków ubocznych: Jednym z problemów dzisiejszej medycyny jest fakt, że lekarze o wiele za rzadko proponują pacjentom terapie naturalne. A przecież doskonale wiadomo, że są one bardzo skuteczne, jeśli chodzi o leczenie bólu i wielu chorób! Nie mają groźnych skutków ubocznych, ani nie są tak kosztowne, jak większość leków syntetycznych. Trzeba tylko wiedzieć, co i jak stosować. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

Zapobieganie chorobom: Już od 13 lat nasi Czytelnicy są świadomi prawdziwego zagrożenia dla zdrowia, które wiąże się ze stosowaniem pigułek antykoncepcyjnych. Od 6 lat wiedzą o niebezpieczeństwie wynikającym z przyjmowania leków obniżających cholesterol (statyn) oraz o szkodliwym oddziaływaniu adjuwantów znajdujących się w szczepionkach. Znają też naturalne alternatywy dla powszechnie stosowanych leków, których skuteczność jest dowiedziona naukowo. Poznaj i Ty miesięcznik o naturalnych metodach ochrony zdrowia, który służy Czytelnikom w Europie już od kilkunastu lat. W 100% wiarygodny, wolny od jakichkolwiek nacisków lub wpływów.

******************************************

Komentarze

Mirek 2014-11-01 23:32
niesamowite a jednak medycyna naturalna jest nieraz lepsza od konwencjonalnej super :)
JD 2014-11-21 20:50
Mam zaplacone : chce otrzymac informacje na temat (jak zdrowym byc) a nie tylko reklamy tematow
Daria 2017-10-18 13:28
Jeszcze większe cuda osiągnęłam z (...) dzięki któremu córka pozbyła się AZS nieokreślonego. To jedyny koenzym Q10 który jej pomógł bo jest połączony z NADH. Wszystkie inne okazały się przereklamowane i przepłacone. 6 lat męczarni zakończyliśmy dzięki (...). Teraz wiem że jako kochająca matka zrobiłam wszystko i odmieniłam życie mojemu dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj również:

Źle funkcjonujące jelita to zagrożenie dla całego układu odpornościowego

Czy słyszałeś powiedzenie, że „śmierć zaczyna się w okrężnicy”? Jego autorem jest rosyjski naukowiec Ilja Miecznikow, laureat... czytaj więcej

10 pokarmów, po które sięgaj wyłącznie z gospodarstw ekologicznych i tradycyjnych

Jeden z portali internetowych przygotował listę 10 pokarmów, po które powinno się sięgać wyłącznie z upraw lub... czytaj więcej

Skażone jaja: wybaczcie, że się śmieję

Całkiem niedawno temu cała Europa "stanęła pod bronią": w jajach sprzedawanych w sklepach znaleziono śladowe ilości toksycznej... czytaj więcej
×
Zanim wyjdziesz... nie zapomnij zapisać się
na swój bezpłatny newsletter Poczta Zdrowia!
  • Będziesz BEZPŁATNIE otrzymywać e-mailem informacje o najskuteczniejszych naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom.
  • Na końcu każdego newslettera znajdziesz przypisy podające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.
  • Te informacje mogą mieć decydujące znaczenie dla Twojego zdrowia!
  • Gwarancja bezpieczeństwa. Twój adres email jest bezpieczny i nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
  • W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera.
Aby otrzymywać bezpłatnie newsletter
Poczta Zdrowia, po prostu wpisz poniżej swój
adres e-mail i kliknij „Zapisz mnie!”.
Tu wpisz swój adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczta Zdrowia, kliknij tutaj
x przez Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450, która będzie administratorem Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności
x handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) od Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter wymagana jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.