×
Dołącz do ponad 100 000 Czytelników
bezpłatnego newslettera Poczty Zdrowia!

Dwa razy w tygodniu będziesz dostawać do swojej skrzynki mailowej porady dotyczące najskuteczniejszych metod naturalnego leczenia chorób i dolegliwości.

A już dziś pobierz bezpłatny raport "Rośliny lecznicze",
w którym znajdziesz informacje:
- jakie rośliny i zioła pomagają w różnych dolegliwościach,
- czym różni się działanie ziół na Twój organizm
od działania leków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczty Zdrowia, kliknij tutaj.

Poznaj mity żywieniowe. Pobierz bezpłatny raport: "10 największych kłamstw o odżywianiu"!

Sprawdź:

  • czy Twoje śniadanie rzeczywiście da Ci energię na cały dzień?
  • co pomoże Ci kontrolować apetyt i ograniczyć podjadanie?
  • jaki produkt jest najgorszym sładnikiem współczesnych diet?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Ebola: katastrofa

Opublikowano dnia: 2014-11-14

Wolałbym nie być posłańcem, który przynosi złe wieści, jednak okazuje się, że niestety miałem rację co do wirusa Ebola.

W czasopiśmie medycznym Plos One niedawno opublikowano wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców z Harvardu. Potwierdzają one to, o czym mówiłem w newsletterze z 9 września tego roku1, a mianowicie, że środki i sposób przeprowadzania kwarantanny wśród ludów afrykańskich w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się wirusa w efekcie wywołują „prawdziwą katastrofę humanitarną, dużo groźniejszą niż sam wirus Ebola2. Jest więc gorzej niż się spodziewałem.

******************************************

Aż w 80% Twój stan zdrowia zależy od...

sposobu Twojego odżywania, tego, jak sypiasz, poziomu Twojego stresu oraz od stanu środowiska, w którym żyjesz

90% nowotworów bezpośrednio wiąże się z trybem życia: nieodpowiednim odżywianiem, paleniem tytoniu, brakiem ruchu i zanieczyszczeniem środowiska!

Nieodpowiednia dieta ma wpływ na powstawanie nowotworów, cukrzycy typu 2, osteoporozy, chorób serca czy nawet zwyrodnieniowego zapalenia stawów (artroza)!

Jak w naturalny sposób skutecznie walczyć z chorobami wynikającymi ze złego stylu życia - przeczytasz w Kronikach Poczty Zdrowia

W trzech tomach zebrano najważniejsze artykuły Jeana-Marca Dupuis, publikowane w newsletterze Poczta Zdrowia. Aby zyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

******************************************

W odpowiedzi na wirusa Ebola rządzący zmusili miliony/tysiące osób do pozostania w domu. Przebywają one w pogarszających się z dnia na dzień warunkach sanitarnych i odżywiają się jeszcze gorzej niż zazwyczaj. To wszystko przez absurdalne środki, które przeforsowała „międzynarodowa wspólnota”.

W sierpniu naukowcy odnotowali gwałtowny wzrost zachorowań w Liberii i Gwinei, mimo tego, że w tych krajach wprowadzono zaostrzoną kwarantannę.

Według wyników przeprowadzonych badań zamknięcie afrykańskiej populacji w domach wręcz pogorszyło sytuację. W regionach dotkniętych wirusem warunki życia i warunki sanitarne uległy znacznemu pogorszeniu, co przyspieszyło rozprzestrzenianie się wirusa.3

Ponadto wzrosła również liczba zgonów związanych ze złym odżywianiem i chorobami regularnie występującymi w Afryce takimi jak cholera czy malaria.

Mówiąc w skrócie, ta „międzynarodowa wspólnota” ma dosłownie krew na rękach. W zaciszu pięciogwiazdkowych audytoriów w Nowym Jorku, Genewie czy Paryżu nieustannie apeluje o podjęcie działań – w tym przypadku niewłaściwych, jako że w wyniku tych apelów tysiące osób zaraziło się wirusem Ebola.

Dla osób o mocnych nerwach

Jeśli masz stalowe nerwy, zachęcam do obejrzenia zdjęć fotoreportera Johna Moore’a, który pokazuje, jakie warunki naprawdę panują w ośrodkach kwarantanny (zdjęcia są dostępne na stronie francuskiego dziennika Le Monde, po kliknięciu na ikonę z napisem „Diaporama”)4.

Najgorsze jest to, że te karygodne środki nie są rewidowane, a wręcz odwrotnie – są rozpowszechniane!

Niedawno Sierra Leone ogłosiło poddanie kwarantannie sześciu milionów mieszkańców, co stanowi dokładną odwrotność tego, co należałoby zrobić!

Jednak kto ośmieliłby się otwarcie o tym mówić?!

Głos wołającego na pustyni

Jedna jedyna organizacja poparła opublikowane przez nas niedawno przestrogi. Chodzi mianowicie o Action Contre Faim (czyli: Akcja przeciwko głodowi) – fundację, która wydała następujące oświadczenie:

Jak pokazały w przeszłości epidemie takich chorób jak cholera czy dżuma, środki takie jak kwarantanna czy embargo wprowadzane celem ograniczenia przepływu osób i towarów okazały się nie tylko zbędne, ale stwarzały także warunki, które doprowadziły do poważnych kryzysów socjalno-gospodarczych5.

Wybuch epidemii?

Jeśli międzynarodowe organizacje nie położą kresu swojej głupocie (używam tu dość delikatnego zwrotu), wirus może dotknąć setki tysięcy osób, a nie 20 tysięcy, jak to przewidziała kilka tygodni temu Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

W artykule opublikowanym na początku września w czasopiśmie Science fizyk Alessandro Vespignani szacował, że liczba chorych może sięgnąć 10 tysięcy przed 24 września i setki tysięcy w kolejnych miesiącach6.

Jestem coraz bardziej zaniepokojony.

Na zawsze oddany,
Jean-Marc Dupuis

PS Jeśli myślisz, że te informacje mogą zainteresować kogoś znajomego, śmiało mu je prześlij. A jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem Poczty Zdrowia, a również chciałbyś otrzymywać ten newsletter bezpłatnie, możesz podać swój adres e-mail tutaj.

******************************************

Twoja naturalna apteka: Odkryj na nowo zapomnianą moc roślin leczniczych. Sporządź skuteczne mieszanki olejków, napary, nalewki, okłady i maści. Tajniki ziołolecznictwa poznasz, przechodząc tutaj.

Leczenie bez skutków ubocznych: Jednym z problemów dzisiejszej medycyny jest fakt, że lekarze o wiele za rzadko proponują pacjentom terapie naturalne. A przecież doskonale wiadomo, że są one bardzo skuteczne, jeśli chodzi o leczenie bólu i wielu chorób! Nie mają groźnych skutków ubocznych, ani nie są tak kosztowne, jak większość leków syntetycznych. Trzeba tylko wiedzieć, co i jak stosować. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

Zapobieganie chorobom: Już od 13 lat nasi Czytelnicy są świadomi prawdziwego zagrożenia dla zdrowia, które wiąże się ze stosowaniem pigułek antykoncepcyjnych. Od 6 lat wiedzą o niebezpieczeństwie wynikającym z przyjmowania leków obniżających cholesterol (statyn) oraz o szkodliwym oddziaływaniu adjuwantów znajdujących się w szczepionkach. Znają też naturalne alternatywy dla powszechnie stosowanych leków, których skuteczność jest dowiedziona naukowo. Poznaj i Ty miesięcznik o naturalnych metodach ochrony zdrowia, który służy Czytelnikom w Europie już od kilkunastu lat. W 100% wiarygodny, wolny od jakichkolwiek nacisków lub wpływów.

******************************************

Źródła:

1. Ebola – rozpowszechnione kłamstwo http://www.pocztazdrowia.pl/ebola-rozpowszechnione-klamstwo/

2. Temporal Variations in the Effective Reproduction Number of the 2014 West Africa Ebola Outbreak; http://currents.plos.org/outbreaks/article/temporal-variations-in-the-effective-reproduction-number-of-the-2014-west-africa-ebola-outbreak/

3. Ebola: pourquoi le nombre de cas risque d'exploser en un mois http://www.pourquoidocteur.fr/Ebola---pourquoi-le-nombre-de-cas-risque-d-exploser-en-un-mois--7971.html

4. http://www.courrierinternational.com/article/2014/08/29/ebola-la-quarantaine-seme-le-chaos-a-monrovia

5. Ebola-Sierra Leone: ACF s’inquiète des risques liés au confinement; http://www.actioncontrelafaim.org/fr/content/ebola-sierra-leone-acf-s-inquiete-des-risques-lies-au-confinement

6. Disease modelers project a rapidly rising toll from Ebola; http://news.sciencemag.org/health/2014/08/disease-modelers-project-rapidly-rising-toll-ebola

Komentarze

henryk 2014-11-14 10:56
Zacząłem stosować chlorek magnezu w dawkach zalecanych.Po tygodniu miałem bóle brzucha po lewej stronie na dole,kłopoty z trawieniem pokarmu,wzdęcia.Zmniejszyłem dawką o połowę i jest bez zmian.Przestałem brać po trzech tygodniach i wszystko pomału wróciło do normy.
sylwia 2014-11-14 11:52
Stosowałam chlorek magnezu dużo wcześniej od przeczytanego artykułu, który wzbudził mój niepokój, nie miałam niepokojących objawów, a pozom magnezu mam w normie. Chlorek ostawiłam, jednak jabłczan jest dużo droższy. Nie wiem jak dalej?
zofiagibas 2014-11-14 12:46
Zażywam chlorek magnezu już ok. pół roku i nie mam żadnych sensacji jelitowych, czy tez innych. Plusy: Nie ma rwania okiem, skurczy mięśni. Mam dobre samopoczucie. Nie "łapię" żadnych wirusów ani grypy. (Ale czy z powodu zażywania chlorku magnezu? nie wiem) Kilka znajomych osób również stosuje chlorek magnezu i nikt na nic się nie uskarża.
Asia 2014-11-14 13:47
Stosowałam chlorek magnezu przez skórę: kąpiele stóp, kąpiel w wannie, nacieranie nóg oliwą magnezową - każda tych metod zawiodła, bo pojawiły się silne objawy zatrucia: duże osłabienie, bezsenność, swędzenie skóry, ogólnie bardzo złe samopoczucie. Nie polecam.
P 2014-11-14 22:12
Sprawa jest dość prosta. Nie ma wirusa, nie ma wpływów dla koncernów farmaceutycznych... lekarze żyją ze zdrowych pacjentów? Farmacja równiez
zdrowa 2014-11-16 14:01
Naprawde, a co w takim razie bys polecila? I dla jakiego koncernu farmaceutycznego pracujesz?
Marzena 2014-11-16 15:47
Każdy organizm jest inny, wiec dawkę należy dostosować do swojego organizmu. Ja jeżeli przedawkuję to też mam sensacje. Chlorek magnezu przyjmuje z kwasem askorbinowym. Latem robię przerwę, ale jak złapie mnie skurcz w nogę to jest to sygnał, że już muszę brać magnez . Obecnie jestem otoczona ludźmi z katarem, z zapaleniem krtani, z zapaleniem oskrzeli , ciągle ktoś kicha , prycha a ja mam się dobrze. Henryk możesz miec problemy z enzymem (laktaza) , dla siebie samego zrób badanie jelit, żeby wykluczyć na przykład nadwrażliwość, a jeżeli to się potwierdzi to dieta bezglutenowa. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj również:

Gdybym miał zabrać na bezludną wyspę...

Gdyby przyszło mi wyjechać na bezludną wyspę i zabrać tylko jeden suplement diety, byłby to… CoQ10, zwany też koenzymem Q10 lub... czytaj więcej

Olej, który wybiela zęby i odświeża oddech

Mieszkańcy Indii znani są ze swych białych zębów. Znany jest ich sprytny pomysł pocierania zębów i dziąseł... czytaj więcej

Rośliny, które usypiają, a nawet działają jak narkoza

Rośliny o właściwościach nasennych działają tak mocno, że w większości krajów ich stosowanie zostało zakazane w obawie... czytaj więcej
×
Zanim wyjdziesz... nie zapomnij zapisać się
na swój bezpłatny newsletter Poczta Zdrowia!
  • Będziesz BEZPŁATNIE otrzymywać e-mailem informacje o najskuteczniejszych naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom.
  • Na końcu każdego newslettera znajdziesz przypisy podające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.
  • Te informacje mogą mieć decydujące znaczenie dla Twojego zdrowia!
  • Gwarancja bezpieczeństwa. Twój adres email jest bezpieczny i nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
  • W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera.
Aby otrzymywać bezpłatnie newsletter
Poczta Zdrowia, po prostu wpisz poniżej swój
adres e-mail i kliknij „Zapisz mnie!”.
Tu wpisz swój adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczta Zdrowia, kliknij tutaj
x przez Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450, która będzie administratorem Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności
x handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) od Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter wymagana jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.