×
Dołącz do ponad 100 000 Czytelników
bezpłatnego newslettera Poczty Zdrowia!

Dwa razy w tygodniu będziesz dostawać do swojej skrzynki mailowej porady dotyczące najskuteczniejszych metod naturalnego leczenia chorób i dolegliwości.

A już dziś pobierz bezpłatny raport "Rośliny lecznicze",
w którym znajdziesz informacje:
- jakie rośliny i zioła pomagają w różnych dolegliwościach,
- czym różni się działanie ziół na Twój organizm
od działania leków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczty Zdrowia, kliknij tutaj.

Poznaj mity żywieniowe. Pobierz bezpłatny raport: "10 największych kłamstw o odżywianiu"!

Sprawdź:

  • czy Twoje śniadanie rzeczywiście da Ci energię na cały dzień?
  • co pomoże Ci kontrolować apetyt i ograniczyć podjadanie?
  • jaki produkt jest najgorszym sładnikiem współczesnych diet?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Ebola: katastrofa

Opublikowano dnia: 2014-11-14

Wolałbym nie być posłańcem, który przynosi złe wieści, jednak okazuje się, że niestety miałem rację co do wirusa Ebola.

W czasopiśmie medycznym Plos One niedawno opublikowano wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców z Harvardu. Potwierdzają one to, o czym mówiłem w newsletterze z 9 września tego roku1, a mianowicie, że środki i sposób przeprowadzania kwarantanny wśród ludów afrykańskich w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się wirusa w efekcie wywołują „prawdziwą katastrofę humanitarną, dużo groźniejszą niż sam wirus Ebola2. Jest więc gorzej niż się spodziewałem.

******************************************

Aż w 80% Twój stan zdrowia zależy od...

sposobu Twojego odżywania, tego, jak sypiasz, poziomu Twojego stresu oraz od stanu środowiska, w którym żyjesz

90% nowotworów bezpośrednio wiąże się z trybem życia: nieodpowiednim odżywianiem, paleniem tytoniu, brakiem ruchu i zanieczyszczeniem środowiska!

Nieodpowiednia dieta ma wpływ na powstawanie nowotworów, cukrzycy typu 2, osteoporozy, chorób serca czy nawet zwyrodnieniowego zapalenia stawów (artroza)!

Jak w naturalny sposób skutecznie walczyć z chorobami wynikającymi ze złego stylu życia - przeczytasz w Kronikach Poczty Zdrowia

W trzech tomach zebrano najważniejsze artykuły Jeana-Marca Dupuis, publikowane w newsletterze Poczta Zdrowia. Aby zyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

******************************************

W odpowiedzi na wirusa Ebola rządzący zmusili miliony/tysiące osób do pozostania w domu. Przebywają one w pogarszających się z dnia na dzień warunkach sanitarnych i odżywiają się jeszcze gorzej niż zazwyczaj. To wszystko przez absurdalne środki, które przeforsowała „międzynarodowa wspólnota”.

W sierpniu naukowcy odnotowali gwałtowny wzrost zachorowań w Liberii i Gwinei, mimo tego, że w tych krajach wprowadzono zaostrzoną kwarantannę.

Według wyników przeprowadzonych badań zamknięcie afrykańskiej populacji w domach wręcz pogorszyło sytuację. W regionach dotkniętych wirusem warunki życia i warunki sanitarne uległy znacznemu pogorszeniu, co przyspieszyło rozprzestrzenianie się wirusa.3

Ponadto wzrosła również liczba zgonów związanych ze złym odżywianiem i chorobami regularnie występującymi w Afryce takimi jak cholera czy malaria.

Mówiąc w skrócie, ta „międzynarodowa wspólnota” ma dosłownie krew na rękach. W zaciszu pięciogwiazdkowych audytoriów w Nowym Jorku, Genewie czy Paryżu nieustannie apeluje o podjęcie działań – w tym przypadku niewłaściwych, jako że w wyniku tych apelów tysiące osób zaraziło się wirusem Ebola.

Dla osób o mocnych nerwach

Jeśli masz stalowe nerwy, zachęcam do obejrzenia zdjęć fotoreportera Johna Moore’a, który pokazuje, jakie warunki naprawdę panują w ośrodkach kwarantanny (zdjęcia są dostępne na stronie francuskiego dziennika Le Monde, po kliknięciu na ikonę z napisem „Diaporama”)4.

Najgorsze jest to, że te karygodne środki nie są rewidowane, a wręcz odwrotnie – są rozpowszechniane!

Niedawno Sierra Leone ogłosiło poddanie kwarantannie sześciu milionów mieszkańców, co stanowi dokładną odwrotność tego, co należałoby zrobić!

Jednak kto ośmieliłby się otwarcie o tym mówić?!

Głos wołającego na pustyni

Jedna jedyna organizacja poparła opublikowane przez nas niedawno przestrogi. Chodzi mianowicie o Action Contre Faim (czyli: Akcja przeciwko głodowi) – fundację, która wydała następujące oświadczenie:

Jak pokazały w przeszłości epidemie takich chorób jak cholera czy dżuma, środki takie jak kwarantanna czy embargo wprowadzane celem ograniczenia przepływu osób i towarów okazały się nie tylko zbędne, ale stwarzały także warunki, które doprowadziły do poważnych kryzysów socjalno-gospodarczych5.

Wybuch epidemii?

Jeśli międzynarodowe organizacje nie położą kresu swojej głupocie (używam tu dość delikatnego zwrotu), wirus może dotknąć setki tysięcy osób, a nie 20 tysięcy, jak to przewidziała kilka tygodni temu Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

W artykule opublikowanym na początku września w czasopiśmie Science fizyk Alessandro Vespignani szacował, że liczba chorych może sięgnąć 10 tysięcy przed 24 września i setki tysięcy w kolejnych miesiącach6.

Jestem coraz bardziej zaniepokojony.

Na zawsze oddany,
Jean-Marc Dupuis

PS Jeśli myślisz, że te informacje mogą zainteresować kogoś znajomego, śmiało mu je prześlij. A jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem Poczty Zdrowia, a również chciałbyś otrzymywać ten newsletter bezpłatnie, możesz podać swój adres e-mail tutaj.

******************************************

Twoja naturalna apteka: Odkryj na nowo zapomnianą moc roślin leczniczych. Sporządź skuteczne mieszanki olejków, napary, nalewki, okłady i maści. Tajniki ziołolecznictwa poznasz, przechodząc tutaj.

Leczenie bez skutków ubocznych: Jednym z problemów dzisiejszej medycyny jest fakt, że lekarze o wiele za rzadko proponują pacjentom terapie naturalne. A przecież doskonale wiadomo, że są one bardzo skuteczne, jeśli chodzi o leczenie bólu i wielu chorób! Nie mają groźnych skutków ubocznych, ani nie są tak kosztowne, jak większość leków syntetycznych. Trzeba tylko wiedzieć, co i jak stosować. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

Zapobieganie chorobom: Już od 13 lat nasi Czytelnicy są świadomi prawdziwego zagrożenia dla zdrowia, które wiąże się ze stosowaniem pigułek antykoncepcyjnych. Od 6 lat wiedzą o niebezpieczeństwie wynikającym z przyjmowania leków obniżających cholesterol (statyn) oraz o szkodliwym oddziaływaniu adjuwantów znajdujących się w szczepionkach. Znają też naturalne alternatywy dla powszechnie stosowanych leków, których skuteczność jest dowiedziona naukowo. Poznaj i Ty miesięcznik o naturalnych metodach ochrony zdrowia, który służy Czytelnikom w Europie już od kilkunastu lat. W 100% wiarygodny, wolny od jakichkolwiek nacisków lub wpływów.

******************************************

Źródła:

1. Ebola – rozpowszechnione kłamstwo http://www.pocztazdrowia.pl/ebola-rozpowszechnione-klamstwo/

2. Temporal Variations in the Effective Reproduction Number of the 2014 West Africa Ebola Outbreak; http://currents.plos.org/outbreaks/article/temporal-variations-in-the-effective-reproduction-number-of-the-2014-west-africa-ebola-outbreak/

3. Ebola: pourquoi le nombre de cas risque d'exploser en un mois http://www.pourquoidocteur.fr/Ebola---pourquoi-le-nombre-de-cas-risque-d-exploser-en-un-mois--7971.html

4. http://www.courrierinternational.com/article/2014/08/29/ebola-la-quarantaine-seme-le-chaos-a-monrovia

5. Ebola-Sierra Leone: ACF s’inquiète des risques liés au confinement; http://www.actioncontrelafaim.org/fr/content/ebola-sierra-leone-acf-s-inquiete-des-risques-lies-au-confinement

6. Disease modelers project a rapidly rising toll from Ebola; http://news.sciencemag.org/health/2014/08/disease-modelers-project-rapidly-rising-toll-ebola

Komentarze

henryk 2014-11-14 10:56
Zacząłem stosować chlorek magnezu w dawkach zalecanych.Po tygodniu miałem bóle brzucha po lewej stronie na dole,kłopoty z trawieniem pokarmu,wzdęcia.Zmniejszyłem dawką o połowę i jest bez zmian.Przestałem brać po trzech tygodniach i wszystko pomału wróciło do normy.
sylwia 2014-11-14 11:52
Stosowałam chlorek magnezu dużo wcześniej od przeczytanego artykułu, który wzbudził mój niepokój, nie miałam niepokojących objawów, a pozom magnezu mam w normie. Chlorek ostawiłam, jednak jabłczan jest dużo droższy. Nie wiem jak dalej?
zofiagibas 2014-11-14 12:46
Zażywam chlorek magnezu już ok. pół roku i nie mam żadnych sensacji jelitowych, czy tez innych. Plusy: Nie ma rwania okiem, skurczy mięśni. Mam dobre samopoczucie. Nie "łapię" żadnych wirusów ani grypy. (Ale czy z powodu zażywania chlorku magnezu? nie wiem) Kilka znajomych osób również stosuje chlorek magnezu i nikt na nic się nie uskarża.
Asia 2014-11-14 13:47
Stosowałam chlorek magnezu przez skórę: kąpiele stóp, kąpiel w wannie, nacieranie nóg oliwą magnezową - każda tych metod zawiodła, bo pojawiły się silne objawy zatrucia: duże osłabienie, bezsenność, swędzenie skóry, ogólnie bardzo złe samopoczucie. Nie polecam.
P 2014-11-14 22:12
Sprawa jest dość prosta. Nie ma wirusa, nie ma wpływów dla koncernów farmaceutycznych... lekarze żyją ze zdrowych pacjentów? Farmacja równiez
zdrowa 2014-11-16 14:01
Naprawde, a co w takim razie bys polecila? I dla jakiego koncernu farmaceutycznego pracujesz?
Marzena 2014-11-16 15:47
Każdy organizm jest inny, wiec dawkę należy dostosować do swojego organizmu. Ja jeżeli przedawkuję to też mam sensacje. Chlorek magnezu przyjmuje z kwasem askorbinowym. Latem robię przerwę, ale jak złapie mnie skurcz w nogę to jest to sygnał, że już muszę brać magnez . Obecnie jestem otoczona ludźmi z katarem, z zapaleniem krtani, z zapaleniem oskrzeli , ciągle ktoś kicha , prycha a ja mam się dobrze. Henryk możesz miec problemy z enzymem (laktaza) , dla siebie samego zrób badanie jelit, żeby wykluczyć na przykład nadwrażliwość, a jeżeli to się potwierdzi to dieta bezglutenowa. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj również:

Zadbaj, aby w Twoim domu były rośliny oczyszczające powietrze

Rośliny doniczkowe są na tyle drogie, że stają się towarem luksusowym, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić w dobie kryzysu. To... czytaj więcej

W 10 minut o szkodliwości nabiału

Coraz częściej rezygnujemy ze spożywania produktów mlecznych, ale każdy zna kilka osób wciąż stuprocentowo pewnych, że mleko... czytaj więcej

Dziękuję, Drogi Hipokratesie

Dziś pragnę Ci przedstawić starego przyjaciela, doktora Hipokratesa. Hipokrates był Grekiem. Chociaż zmarł dawno temu, w 379 r. p.n.e., to... czytaj więcej
×
Zanim wyjdziesz... nie zapomnij zapisać się
na swój bezpłatny newsletter Poczta Zdrowia!
  • Będziesz BEZPŁATNIE otrzymywać e-mailem informacje o najskuteczniejszych naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom.
  • Na końcu każdego newslettera znajdziesz przypisy podające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.
  • Te informacje mogą mieć decydujące znaczenie dla Twojego zdrowia!
  • Gwarancja bezpieczeństwa. Twój adres email jest bezpieczny i nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
  • W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera.
Aby otrzymywać bezpłatnie newsletter
Poczta Zdrowia, po prostu wpisz poniżej swój
adres e-mail i kliknij „Zapisz mnie!”.
Tu wpisz swój adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczta Zdrowia, kliknij tutaj
x przez Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450, która będzie administratorem Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności
x handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) od Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter wymagana jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.