×
Dołącz do ponad 100 000 Czytelników
bezpłatnego newslettera Poczty Zdrowia!

Dwa razy w tygodniu będziesz dostawać do swojej skrzynki mailowej porady dotyczące najskuteczniejszych metod naturalnego leczenia chorób i dolegliwości.

A już dziś pobierz bezpłatny raport "Rośliny lecznicze",
w którym znajdziesz informacje:
- jakie rośliny i zioła pomagają w różnych dolegliwościach,
- czym różni się działanie ziół na Twój organizm
od działania leków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczty Zdrowia, kliknij tutaj.

Poznaj mity żywieniowe. Pobierz bezpłatny raport: "10 największych kłamstw o odżywianiu"!

Sprawdź:

  • czy Twoje śniadanie rzeczywiście da Ci energię na cały dzień?
  • co pomoże Ci kontrolować apetyt i ograniczyć podjadanie?
  • jaki produkt jest najgorszym sładnikiem współczesnych diet?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Nieoperacyjny guz mózgu znika!

Opublikowano dnia: 2019-08-02

Lekarze nie wiedzą jak to się stało.

Tego ranka dowiedzieliśmy się, że 11-letnia Roxli Doss z guzem mózgu nagle wyzdrowiała.

Roxli na zdjęciu poniżej:

obrazek

 

U tej 11-letniej dziewczynki lekarze nie znajdują już ani śladu nowotworu.

W czerwcu ubiegłego roku zdiagnozowano u niej glejaka, szczególnie groźny nowotwór złośliwy. W tej chorobie pacjent traci zdolność połykania, mówienia, traci wzrok, a na końcu nie jest już w stanie oddychać. Nie istnieje żaden sposób leczenia.

Lekarze nie rozumieją. W badaniu rezonansem nie widać ani śladu guza” – czytamy w gazetach [1].

Roxli mogła wrócić do swoich ulubionych aktywności, zwłaszcza do jazdy konnej” - powiedział jej ojciec.

„To cud”

Jej rodzice, którzy prowadzili zbiórkę pieniędzy poprzez stronę GoFundMe, prosili wszystkich swoich przyjaciół również o modlitwę o cud.

„I go otrzymaliśmy!”, przyznaje matka dziewczynki, płacząc z radości.

U Roxli nie ma nawet najmniejszych śladów po chorobie, żadnych następstw.

Zachować nadzieję w każdych okolicznościach

W sobotę 8 grudnia 2018 r. na Międzynarodowym Kongresie Zdrowia Naturalnego w Marsylii, jedna z moich Czytelniczek podeszła do mnie, aby podzielić się informacją o podobnym przypadku.

To 75-letnia kobieta, w świetnej formie. Nie byłbym w stanie się domyśleć, że w czerwcu lekarze podawali jej chemioterapię paliatywną (przygotowującą do śmierci) z powodu bardzo zaawansowanego raka jajnika (IV stopień zaawansowania).

Kobieta otrzymała ostatni sakrament. Rodzina przygotowywała się na jej odejście.

Dziś nie ma u niej śladu raka. Poprosiła mnie o rozpowszechnienie informacji o jej sposobie leczenia, gdyż ma nadzieję, że stanie się to inspiracją dla personelu medycznego:

Chemioterapia: leczenie karboplatyną (carboplatin) i taksolem (paclitaxel);

Leki służące do leczenia różnorodnych chorób nerek (odmiedniczkowego zapalenia nerek), infekcji dróg moczowych, zapalenia oskrzeli (antybiotyki): rocephine (ceftriaxone), tienam, oflocet (ofloxacin), claforan (cefotaxime), nitrofurantoina, clamoksyl (amoxicillinum+clavulanic acid), tavanic (levofloxacin);

Morfina, leki przeciwbólowe oraz innohep (rodzaj heparyny drobnocząsteczkowej do iniekcji podskórnych – lek przeciwkrzepliwy) przez 8 miesięcy, z uwagi na zatorowość płucną.

Do tego klasycznego leczenia dodała:

RESC: résonance energétique par stimulation cutanée (z fr. rezonans energetyczny poprzez stymulację skóry)

Picie dużej ilości wody

Ograniczenie spożycia węglowodanów

Głodówka 2 godziny przed i 2 godziny po przyjęciu chemioterapii

Homeopatia: 20 kropli Weleda 632 na wątrobę, 3 razy dziennie. Produkt ten zawiera Carduus marianus, Chelidonium majus, Aspidium (radix), Salix alba, Onopordum acanthium, Taraxacum dens-leonis, Urtica dioica.

Jej zdaniem szczególnie pomocna była metoda RESC. Cytuję jej słowa:

„Na początku nic nie czułam. Ale następnego dnia zauważyłam, że w spektakularny sposób wracają mi siły. Wcześniej, aby się umyć, musiałam mobilizować wszystkie swoje siły, a i tak musiałam to dzielić na dwa razy. Po RESC to już nie było dla mnie męczące. Regularnie korzystałam z kolejnych sesji RESC i za każdym razem czułam dużą poprawę.”

To, co było uderzające, to jej uśmiech i promienna twarz. Ta kobieta jaśniała szczęściem. Usłyszałem od niej wiele ciepłych słów na temat moich artykułów, które pomogły jej wytrwać. Ewidentnie nie było nawet śladu po chorobie, która według lekarzy miała ją nieuchronnie zabrać na tamten świat (guz nowotworowy był wielkości melona).

Patrzyłem nie tylko na kobietę w dobrym zdrowiu fizycznym. Patrzyłem na kobietę odmienioną, pod wielkim wrażeniem, że może być wśród nas, na tak pięknym wydarzeniu pełnym wartościowych spotkań z terapeutami i pacjentami.

Zdrowia życzę,
Jean-Marc Dupuis

---

 

***OGŁOSZENIE***

Latem może Cię spotkać wiele nieprzyjemności: poparzenia słoneczne, ukąszenia owadów, kontuzje, nudności w podróży, poblemy z żołądkiem itd.

Jakich olejków eterycznych używać, aby zapobiec ukąszeniom? Co zrobić gdy dopadnie nas choroba lokomocyjna? Jak poradzić sobie z oparzeniem słonecznym oraz opryszczką?

W nowym wydaniu miesięcznika Rośliny i Zdrowie zdobędziesz między innymi tabelę podsumowującą i zbierającą wszystkie niezbędne informacje dotyczące działania wybranych, najważniejszych roślin pomocnych na różne dolegliwości wakacyjne.

Wybierając ofertę prenumeraty w specjalnej ofercie powitalnej, otrzymasz książki: „Oczyszczanie organizmu. 7-dniowy program detoksykacji”, „Naturalne kosmetyki” (t. 1) oraz wydanie specjalne miesięcznika Rośliny i Zdrowie. Twoja naturalna apteka. Kliknij w link, by otrzymać prezenty.

---

Źródła:

[1] https://eu.usatoday.com/story/news/health/2018/12/18/miracle-texas-girls-inoperable-brain-cancer-disappears/2346822002/

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj również:

Twoje zdrowie: spójrz mu prosto w twarz

Prawdę trudno udźwignąć, ale jeśli stawimy jej czoła, okaże się lżejsza Jeśli zadzwonisz do przyjaciela, który mieszka w Strasburgu,... czytaj więcej

Nocne skurcze nóg

Czy zdarza Ci się budzić w nocy z powodu skurczu nogi, nawet jeśli wcześniej nie ćwiczyłeś? Czy masz więcej niż 40 lat? Czy... czytaj więcej

Jelita napompowane jak pompką do roweru!

„Gdziekolwiek się nie ruszysz, spotykasz ludzi, którzy mają wzdęcia! W firmach, ministerstwach, szpitalach, na wakacjach i w... czytaj więcej
×
Zanim wyjdziesz... nie zapomnij zapisać się
na swój bezpłatny newsletter Poczta Zdrowia!
  • Będziesz BEZPŁATNIE otrzymywać e-mailem informacje o najskuteczniejszych naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom.
  • Na końcu każdego newslettera znajdziesz przypisy podające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.
  • Te informacje mogą mieć decydujące znaczenie dla Twojego zdrowia!
  • Gwarancja bezpieczeństwa. Twój adres email jest bezpieczny i nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
  • W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera.
Aby otrzymywać bezpłatnie newsletter
Poczta Zdrowia, po prostu wpisz poniżej swój
adres e-mail i kliknij „Zapisz mnie!”.
Tu wpisz swój adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczta Zdrowia, kliknij tutaj
x przez Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450, która będzie administratorem Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności
x handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) od Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter wymagana jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.