×
Dołącz do ponad 100 000 Czytelników
bezpłatnego newslettera Poczty Zdrowia!

Dwa razy w tygodniu będziesz dostawać do swojej skrzynki mailowej porady dotyczące najskuteczniejszych metod naturalnego leczenia chorób i dolegliwości.

A już dziś pobierz bezpłatny raport "Rośliny lecznicze",
w którym znajdziesz informacje:
- jakie rośliny i zioła pomagają w różnych dolegliwościach,
- czym różni się działanie ziół na Twój organizm
od działania leków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczty Zdrowia, kliknij tutaj.

Poznaj mity żywieniowe. Pobierz bezpłatny raport: "10 największych kłamstw o odżywianiu"!

Sprawdź:

  • czy Twoje śniadanie rzeczywiście da Ci energię na cały dzień?
  • co pomoże Ci kontrolować apetyt i ograniczyć podjadanie?
  • jaki produkt jest najgorszym sładnikiem współczesnych diet?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Teraz Cię skontrolują, czy zażywasz leki

Opublikowano dnia: 2015-06-26

Wiele się mówi o nowych spółkach mających swój początek w Kalifornii, takich jak Google, Facebook, Twitter czy Snapchat…

Ale nikt nie wspomina o firmie Proteus, choć wycenia się ją na 1,2 mld dolarów1.

Skąd to milczenie?

******************************************

Aż w 80% Twój stan zdrowia zależy od...

sposobu Twojego odżywania, tego, jak sypiasz, poziomu Twojego stresu oraz od stanu środowiska, w którym żyjesz

90% nowotworów bezpośrednio wiąże się z trybem życia: nieodpowiednim odżywianiem, paleniem tytoniu, brakiem ruchu i zanieczyszczeniem środowiska!

Nieodpowiednia dieta ma wpływ na powstawanie nowotworów, cukrzycy typu 2, osteoporozy, chorób serca czy nawet zwyrodnieniowego zapalenia stawów (artroza)!

Jak w naturalny sposób skutecznie walczyć z chorobami wynikającymi ze złego stylu życia - przeczytasz w Kronikach Poczty Zdrowia

W trzech tomach zebrano najważniejsze artykuły Jeana-Marca Dupuis, publikowane w newsletterze Poczta Zdrowia. Aby zyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

******************************************

Bo Proteus to nie Twoja sprawa… choć Proteus zna Twoje sprawy od podszewki.

Mikroskopijne chipy elektroniczne w Twoich tabletkach

Proteus Digital to spółka, która opracowała chipy elektroniczne wielkości ziarnka piasku i która umieszcza je w lekach na receptę.

Chipy te są aktywowane pod wpływem działania soków żołądkowych i przekazują lekarzowi sygnał, informując go, jaką dawkę pacjent zastosował, o której godzinie, z czym zażył lekarstwo…

Oficjalnie, ma to być „dla Twojego dobra”.

Oficjalnym celem jest wsparcie pacjentów w leczeniu: powiadamiając, że zapomnieli przyjąć przepisanej dawki, przesyłając nowe opakowanie leku, gdy kończy się poprzednie, informując lekarza, co robił jego pacjent od ostatniej wizyty.

Idąc dalej tym tropem, można sobie nawet wyobrazić, że karetka sama się zgłosi, kiedy chip przekaże sygnał, że pacjent przyjął jednocześnie dwa leki, których nie można zażywać razem!

System dopuszczony w Stanach Zjednoczonych

System Proteus został dopuszczony trzy lata temu przez amerykańskie władze medyczne2 i jest już wdrażany.

To wystarczy, żeby spodziewać się, że jego wejście do Europy to kwestia miesięcy.

Problem polega jednak na tym, że prawdziwe zadanie systemu Proteus znacznie wykracza poza zwykłą troskę o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Jego ukryte cele obnażył artykuł, który ukazał się w Wall Street Journal. System Proteus został stworzony po to, by:

rozwiązać problem wspólny dla lekarzy, koncernów farmaceutycznych i firm ubezpieczeniowych: pacjenci nie zawsze przyjmują zapisane leki, co może źle wpłynąć na ich zdrowie, zmniejszyć sprzedaż leków oraz zwiększyć wydatki na ochronę zdrowia… Żeby wejść na rynek, system Proteus musi dowieść, że poprawia częstotliwość i regularność przyjmowania lekarstw przez pacjentów3.

A więc ni mniej, ni więcej tylko jest to system, którego celem jest zwiększenie spożycia leków!

Jeśli na to pozwolimy, Wielki Brat będzie wkrótce wiedział, kiedy każda z przepisanych Ci tabletek trafi do Twojego żołądka. I będzie umiał przywołać Cię do porządku, byś łykał co trzeba.

Nie chciałbym okazać się pesymistą, ale…

Zgoda, ale przecież to nie ogranicza mojej wolnej woli. Jeśli nie chcę przyjąć leku, to chip niczego tu nie zmieni – odpowiedział mi znajomy.

Mam nadzieję, że ma rację.

Ale jednak trzymam się na baczności.

Bo kto zabroni urzędnikom wprowadzić – oczywiście „dla dobra pacjentów” – systemu kija i marchewki przewidującego kary finansowe dla złych pacjentów, którzy po wejściu tego systemu do powszechnego obiegu nie zawsze przyjmą leki?

Urzędnicy państwowi wychodzą z założenia, że to oni są szafarzami prawdy absolutnej w dziedzinie zdrowia. I że oficjalnie dopuszczone metody leczenia są dla zdrowia najlepsze.

Ci, którzy są innego zdania i którzy nie leczą się według oficjalnych zaleceń, automatycznie stają się w oczach rządzących winni. Posądzi się ich o to, że specjalnie pozostają chorzy, a co „gorsze” – że obciążają społeczeństwo nienależnymi kosztami.

A zatem logiczne, a nawet moralnie właściwe wydaje się podejmowanie środków represyjnych, by takich pacjentów przywrócić siłą na właściwą drogę. Nawet gdyby miało to się odbywać w imię oszczędności budżetowych, „rozsądku finansowego” i „solidarności społecznej”.

Mam nadzieję, że się mylę. I że te chipy elektroniczne w lekarstwach nigdy nie będą wykorzystywane, by karać pacjentów za „niesubordynację” i za to, że starali się leczyć środkami naturalnymi zamiast przyjmować substancje chemiczne wydawane na receptę.

Tymczasem Wall Street Journal pisze, że nowe spółki już podążają tropem szpiegujących lekarstw: MeadWestvaco Corp i Express Scripts Holding Co.4 Na razie nic mi to nie mówi.

Ale trzeba trzymać rękę na pulsie, bo prawdopodobnie ciąg dalszy nastąpi…

Zdrowia życzę,
Jean-Marc Dupuis

PS Jeśli myślisz, że te informacje mogą zainteresować kogoś znajomego, śmiało mu je prześlij. A jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem Poczty Zdrowia, a również chciałbyś otrzymywać ten newsletter bezpłatnie, możesz podać swój adres e-mail tutaj.

******************************************

Twoja naturalna apteka: Odkryj na nowo zapomnianą moc roślin leczniczych. Sporządź skuteczne mieszanki olejków, napary, nalewki, okłady i maści. Tajniki ziołolecznictwa poznasz, przechodząc tutaj.

Leczenie bez skutków ubocznych: Jednym z problemów dzisiejszej medycyny jest fakt, że lekarze o wiele za rzadko proponują pacjentom terapie naturalne. A przecież doskonale wiadomo, że są one bardzo skuteczne, jeśli chodzi o leczenie bólu i wielu chorób! Nie mają groźnych skutków ubocznych, ani nie są tak kosztowne, jak większość leków syntetycznych. Trzeba tylko wiedzieć, co i jak stosować. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

Zapobieganie chorobom: Już od 13 lat nasi Czytelnicy są świadomi prawdziwego zagrożenia dla zdrowia, które wiąże się ze stosowaniem pigułek antykoncepcyjnych. Od 6 lat wiedzą o niebezpieczeństwie wynikającym z przyjmowania leków obniżających cholesterol (statyn) oraz o szkodliwym oddziaływaniu adjuwantów znajdujących się w szczepionkach. Znają też naturalne alternatywy dla powszechnie stosowanych leków, których skuteczność jest dowiedziona naukowo. Poznaj i Ty miesięcznik o naturalnych metodach ochrony zdrowia, który służy Czytelnikom w Europie już od kilkunastu lat. W 100% wiarygodny, wolny od jakichkolwiek nacisków lub wpływów.

******************************************

Źródła:

1) Proteus Digital Health; http://fortune.com/unicorns/proteus-digital-health-48/

2) Proteus Digital Health Announces FDA Clearance of Ingestible Sensor;  http://www.proteus.com/press-releases/proteus-digital-health-announces-fda-clearance-of-ingestible-sensor-2/

3) Billion-Dollar Health Startups; http://www.wsj.com/articles/billion-dollar-health-startups-1425003650?KEYWORDS=proteus

4) Express scripts; http://www.express-scripts.com/aboutus/index.shtml

Komentarze

taktoja 2015-07-02 13:12
Niech sobie wszczepią może ich mózgi zaczną normalnie funkcjonować.Społezeństwo nie jest łupie,ale miło jest o tym wiedzieć.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj również:

Afera Volkswagena: niełatwa sprawa

Czytelnicy Poczty Zdrowia, którzy jeżdżą volkswagenami, być może poczuli się nie najlepiej, gdy wybuchła ta afera. Ci,... czytaj więcej

Najlepszy naturalny środek przeciwbólowy

Ludzki organizm potrafi wytwarzać bardzo skuteczne substancje o właściwościach przeciwbólowych – endorfiny. Są to naturalne opiaty,... czytaj więcej

Komary: uniknij ukąszeń w sposób naturalny

Czy należysz do tych szczęściarzy, których komary nigdy nie gryzą? Jeśli tak, to nie masz potrzeby czytać tego newslettera. Kieruję... czytaj więcej
×
Zanim wyjdziesz... nie zapomnij zapisać się
na swój bezpłatny newsletter Poczta Zdrowia!
  • Będziesz BEZPŁATNIE otrzymywać e-mailem informacje o najskuteczniejszych naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom.
  • Na końcu każdego newslettera znajdziesz przypisy podające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.
  • Te informacje mogą mieć decydujące znaczenie dla Twojego zdrowia!
  • Gwarancja bezpieczeństwa. Twój adres email jest bezpieczny i nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
  • W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera.
Aby otrzymywać bezpłatnie newsletter
Poczta Zdrowia, po prostu wpisz poniżej swój
adres e-mail i kliknij „Zapisz mnie!”.
Tu wpisz swój adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczta Zdrowia, kliknij tutaj
x przez Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450, która będzie administratorem Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności
x handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) od Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter wymagana jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.