×
Dołącz do ponad 100 000 Czytelników
bezpłatnego newslettera Poczty Zdrowia!

Dwa razy w tygodniu będziesz dostawać do swojej skrzynki mailowej porady dotyczące najskuteczniejszych metod naturalnego leczenia chorób i dolegliwości.

A już dziś pobierz bezpłatny raport "Rośliny lecznicze",
w którym znajdziesz informacje:
- jakie rośliny i zioła pomagają w różnych dolegliwościach,
- czym różni się działanie ziół na Twój organizm
od działania leków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczty Zdrowia, kliknij tutaj.

Poznaj mity żywieniowe. Pobierz bezpłatny raport: "10 największych kłamstw o odżywianiu"!

Sprawdź:

  • czy Twoje śniadanie rzeczywiście da Ci energię na cały dzień?
  • co pomoże Ci kontrolować apetyt i ograniczyć podjadanie?
  • jaki produkt jest najgorszym sładnikiem współczesnych diet?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Bezpłatny newsletter

Drogi Czytelniku,

serdecznie zapraszam Cię do grona prenumeratorów newslettera Poczta Zdrowia. Jeśli zechcesz zapisać się na tej stronie na jego (darmową!) prenumeratę, będziesz go otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail dwa razy w tygodniu.

Nazywam się Jean-Marc Dupuis i jestem redaktorem naczelnym francuskojęzycznej edycji newslettera Poczta Zdrowia – Santé, Nature, Innovation. Nieoczekiwanie duże zainteresowanie tym bezpłatnym newsletterem ze strony internautów z Polski (podobnie jak z kilku innych krajów) spowodowało, że zdecydowaliśmy się uruchomić jego polską edycję.

Zależy nam bowiem, aby również ci polscy pacjenci, którzy nie mówią biegle po francusku,  mogli poznać najnowsze sposoby skutecznego leczenia chorób, które trapią ich lub osoby im bliskie. I to wykorzystując naturalne leki i terapie, sprawdzone przez wieki w różnych kulturach, nieposiadające szkodliwych skutków ubocznych.

Dowiesz się z niego, jak żyć długo i zdrowo. W naszych artykułach koncentrujemy się na najważniejszych problemach medycznych, takich jak: choroby układu krążenia, cukrzyca, zapalenie kości i stawów, osteoporoza, problemy z prostatą, depresja, bezsenność, szum w uszach, a nawet nowotwory. Za każdym razem będziemy starać się zapewnić Ci unikalne informacje poparte licznymi badaniami naukowymi, których nie znajdziesz nigdzie indziej, ani w książkach ani w internecie.

Na końcu każdego numeru newslettera zawsze znajdziesz przypisy zawierające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.

Wszelkie moje wskazania i zalecenia są dodatkowo zweryfikowane przez polskich lekarzy, abyś miał pewność, że możesz je zastosować także w Polsce.

W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera Poczta Zdrowia, klikając  link „zrezygnuj z subskrypcji” umieszczony na dole każdej wiadomości.

Zapraszam do lektury i życzę dużo zdrowia!
Jean-Marc Dupuis Redaktor naczelny newslettera Poczta Zdrowia

 

×
Zanim wyjdziesz... nie zapomnij zapisać się
na swój bezpłatny newsletter Poczta Zdrowia!
  • Będziesz BEZPŁATNIE otrzymywać e-mailem informacje o najskuteczniejszych naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom.
  • Na końcu każdego newslettera znajdziesz przypisy podające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.
  • Te informacje mogą mieć decydujące znaczenie dla Twojego zdrowia!
  • Gwarancja bezpieczeństwa. Twój adres email jest bezpieczny i nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
  • W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera.
Aby otrzymywać bezpłatnie newsletter
Poczta Zdrowia, po prostu wpisz poniżej swój
adres e-mail i kliknij „Zapisz mnie!”.
Tu wpisz swój adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie (więcej)

Jeśli już otrzymujesz newsletter Poczta Zdrowia, kliknij tutaj
x przez Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450, która będzie administratorem Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności
x handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) od Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter wymagana jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.